Nagyfeszültségű lítium akkumulátoros energiatároló rendszer
280 AH kapacitás és 51,2 V architektúra illékony energiaáramlásokhoz
280 amper-órával 51,2 V-on ez az akkumulátor 14,336 kWh energiát ad legyors energiaátvitel-kritikus a megújuló energiaforrások „csúcsos” jellege (pl. napenergia-kiugrások délben, széllökések alkonyatkor) és az elektromos járművek töltők (járműnként 10 kW+ fogyasztás) hirtelen megterhelése között. Folyamatos 280 A-es kisütési sebessége (560 A-es túlfeszültség mellett 15 másodpercig) kezeli a hirtelen terhelésugrásokat,-mint például az 5 elektromos autó egyidejű csatlakoztatása-feszültségcsökkenés nélkül, ez a hiba az alacsony feszültségű akkumulátorokat sújtja. A nagy-feszültségű kialakítás emellett a 48 V-os rendszerekhez képest 35%-kal csökkenti a hosszú kábelek energiaveszteségét (ez gyakori a nagy töltőközpontokban vagy bányászati területeken), így maximalizálja a felhasználható teljesítményt minden tárolt kWh-ból.
Lítium kémia az extrém ciklus agilitásához
Fejlett, szilícium nanobevonatokkal dúsított LiFePO4 cellákkal építve 6000+ mély ciklust ér el 100%-os DoD mellett, miközben 18 év után megőrzi a 80%-os kapacitást. Ami egyedivé teszi: virágzik benne„stop{0}}start” energiaforgatókönyvek-pl. töltés napenergiáról 2 órán keresztül, kisütés egy bányászati fúró áramellátása érdekében 1 órán keresztül, majd újratöltés generátorról-, ahol a hagyományos lítium akkumulátorok kétszer gyorsabban bomlanak le. Szilícium bevonata 30%-kal csökkenti a belső ellenállást, egyenletes hatékonyságot biztosítva még napi 5+-szeri kerékpározás esetén is, ami általános valóság a távoli helyeken, ahol korlátozott a hálózathoz való hozzáférés. Ellentétben az ólom-savval, ellenáll a „hideg indítási” hibának is, és -25 fokon adja le a teljes teljesítményt (kritikus a téli bányászati műveleteknél vagy a nagy magasságban működő elektromos járművek hubjainál).
Rack kialakítás a nehezen{0}}elérhető-telepítésekhez
** expedition-fokozatú tartósság**: Az állvány megerősített alumíniumötvözet vázzal rendelkezik, IP67-es besorolással, amely túléli az 1 méteres víz alámerülését (az ár-veszélyes elektromos járművek hubjainál) és a homok/por bejutását (sivatagi bányászati területeken). Emellett az IEC 60068-2-27 szerinti ütésállóság, valamint a közeli nehézgépek vibrációinak ellenálló képessége is megvan, ami létfontosságú a hálózaton kívüli ipari zónákban.
Gyors terepbeállítás: Mindegyik egység 42 kg-ot nyom (25%-kal könnyebb, mint a hasonló ólom-savtartók) a szerszámok nélküli-reteszelő tartókonzolokkal, amelyek lehetővé teszik a 2-személyes telepítést 30 perc alatt-nincs szükség speciális személyzetre, játékváltót távoli helyekre, például hegyi elektromos járművek töltőállomásaira vagy ívkutató állomásaira.
Tér-Az elrendezés maximalizálása: 78 cm (H) x 59 cm (Sz) x 28 cm (Mé) 8 egység fér el szabványos 19{7} hüvelykes rackenként, 114,68 kWh teljesítményt biztosít 2 m²-es területen – ideális városi elektromos autóközpontokhoz, ahol szűkös a föld, vagy távoli helyeken, ahol korlátozott tárhely.

Biztonság
Használjon LiFePO4 akkumulátort és Muti{1}}védelmet a BMS-től
Kompakt méret és egyszerű telepítés
Modultervezési segítség a gyors telepítéshez
Kompatibilitás
Kompatibilis a legtöbb márka inverterével
Optimális villamosenergia-költség
Hosszú élettartam és kiváló teljesítmény
Könnyen bővíthető
Legyen működőképes, hogy párhuzamos legyen
Széles körű alkalmazások
Ön-Használat,Csúcsborotválkozás,UPS,Biztonsági mentés,ESS,
HESS,BESS,bank,kórház,iskola,bázisállomás





Termékleírás
|
MODELL |
MECC153.6-280AH |
MECC204.8-280AH |
MECC256.0-280AH |
MECC307.2-280AH |
MECC358.4-280AH |
MECC409.6-280AH |
|
Akkumulátor típusa |
LiFePO4 (LFP) |
|||||
|
Akkumulátor modul |
51,2V 280AH |
|||||
|
Modulok száma |
3 DB |
4 DB |
5 DB |
6 DB |
7 DB |
8 DB |
|
Névleges feszültség (V) |
153.6V |
204.8V |
256.0V |
307.2V |
358.4V |
409.6V |
|
Névleges kapacitás (KWH) |
43 kWh |
57,3 kWh |
71,6 kWh |
86.01KWH |
100,3 kWh |
114,6 kWh |
|
Méret (mm) |
575*800*1250 |
575*800*1530 |
575*800*1800 |
1080*800*1250 |
1080*800*1250 |
1080*800*1530 |
|
Súly (kg) |
396 |
530 |
665 |
795 |
930 |
1060 |
|
Üzemi feszültség |
134-172.8V |
179-230.4V |
224-288V |
268-345.6V |
313.6-403.2V |
358-460.8V |
|
MAX töltő/kisütési áram |
200A(MAX); 100A (ajánlott) |
|||||
|
Ajánlott díj/ |
200A(MAX); 100A (ajánlott) |
|||||
|
Életciklus |
>6000. 25 fok |
|||||
|
BMS |
||||||
|
BMS Monitoring PRM |
SOC, rendszer feszültség, áram, cella feszültség, cella hőmérséklet, modul hőmérséklet |
|||||
|
Kommunikáció |
CAN/RS-485/WIFI |
|||||
|
ÁLTALÁNOS |
||||||
|
Működési hőmérséklet tartomány |
-10 fok -50 fok |
|||||
|
Szállítás vagy tárolás |
-20 fok -60 fok |
|||||
|
Nedvesség |
15% - 85% (nincs kondenzáció) |
|||||
|
Telepítés |
Padló szerelés |
|||||

Project Case




Cégünk


Gyári kijelző




Tanúsítványok

GYIK
Milyen felügyeleti és jelentési képességeket kínál a rendszer?
A rendszer átfogó felügyeletet biztosít a helyi HMI- és felhőalapú{0}}platformokon keresztül. A felhasználók nyomon követhetik az összes 51,2 V–716,8 V feszültségszegmens és az egyes 280 Ah-s modulok valós idejű teljesítményét. Az egyéni jelentések részletezik az energiaáramlást, az igény szerinti díjkezelésből származó megtakarításokat és a rendszer állapotának mérőszámait. A több telepítést kezelő flottaüzemeltetők számára központi felügyeletet kínálunk testreszabható műszerfalakkal, amelyek kiemelik a legfontosabb teljesítménymutatókat az összes telephelyen.
Hogyan könnyíti meg a rendszer kialakítása a szállítást és a telepítést?
A rackbe{0}}szerelt konfigurációt előre-szerelt modulokként szállítjuk, biztonságos csomagolással minden 51,2 V-716,8 V-os alkatrészhez. Minden 280 Ah-s modul integrált emelési pontokkal rendelkezik a könnyű kezelés érdekében. A színkódolt vezetékrendszer (piros/fekete táp, sárga/zöld kommunikáció) leegyszerűsíti a helyszíni csatlakozásokat. Részletes telepítési kézikönyveket biztosítunk feszültségspecifikus irányelvekkel, és virtuális valóság képzést kínálunk összetett telepítésekhez. A moduláris felépítés lehetővé teszi a szakaszos üzembe helyezést, ami különösen értékes nagy léptékű telepítéseknél.
Milyen garancia és teljesítménygaranciák járnak a rendszerhez?
A 280Ah-s LiFePO4 cellákra 10-év, a teljesítményelektronikára pedig 5 év garanciát vállalunk, amely fedezi a hibákat és az idő előtti kapacitásvesztést. A nagy-feszültségű architektúra esetén (51,2 V-716,8 V) 95%-os oda-vissza hatásfokot és 80% feletti kapacitásmegtartást garantálunk 10 000 ciklus után 80%-os kisülési mélység mellett. Teljesítménygaranciánk ingyenes rendszeroptimalizálási szolgáltatásokat tartalmaz, ha az igény szerinti díjkezelésből származó tényleges megtakarítás több mint 15%-kal a tervezett szint alá csökken. A kritikus fontosságú alkalmazásokhoz kiterjesztett jótállási lehetőségek állnak rendelkezésre.
Népszerű tags: nagyfeszültségű állványos 280ah 51.2v lítium akkumulátor, Kína nagyfeszültségű állványos 280ah 51.2v lítium akkumulátor gyártók, beszállítók














